Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Vēlos pateikt lielu “PALDIES” Jelgavas autobusa šoferim, kurš mani un ratus nošķieda ar dubļiem!

“Labdien! Vēlējos ar Jūsu starpniecību pateikt “lielu PALDIES” Jelgavas autobusa 15A šoferim, kurš vakar (15.02. 17.) laika posmā no 12.15-12.25 pie Jelgavas pils mani ar ratiem “nobēra” ar dubļiem!

Vai tad tiešām ir tik grūti saskatīt, ka, izbraucot no autobusa pieturas, priekšā ir dubļu jūra un tur iet cilvēki? Ja nevar ieraudzīt, tad būtu vērts apsvērt aiziet pie acu ārsta!

Šī jau nav pirmā reize, bet nu šoreiz jau bija par traku. Un tādā paskatā vēl bija jāiet cauri visai pilsētai (paveicās, ka bija draugs mājās, kurš varēja atbraukt pakaļ).

Domāju, ka neesmu vienīgā, kura dabū šādus dubļus sejā no autobusa šoferiem.”

Iesūtīja: Solvita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Krista

  Krista

  Pašai māmiņai ar vajadzētu skatīties ne vienmēr trotuāri ir droša vieta ,var tak redzēt ka priekšā peļķe ka mašīnas braukā ,cits pa citu ātrāk tak pagaidīt kad aizbrauc ,tad iet lai tiešām netiktu apšļakstitai . Vismaz es ka māte skatos vai tas ir droši ka mani neapšķiedis ,es labāk pagaidu vai paeju malā. Nu šoferis ar varēja lēnāk braukt bet nu autobuss nav jau nekads ritenis. Un es nesaprotu vai tad uzreiz ir jāsūdzas pa visu latviju?! Tas ir tikai manas domas ,bet nu mūsdienās visas jaunās māmiņas sevi uzskata pa vissvarigakajam. Nu nevajag. Labāk ir tad ka bērnam nekas nav trāpīts un miers.
 • kriksis
  +7 +7 0

  kriksis

  jus tik vainojat soferus a kapec nevainojat celu uzturetajus?vinu pienakumi celus lapit,ko jus teiktu kad lietus laika jus pie pasazas uz gajeju parejas apšlakstitu, ari vainotu soferus?
 • Kristīne
  +6 +6 0

  Kristīne

  Ļoti interesants zīmējums :).

  Ņemot vērā mūsu ielu stāvokli, citreiz tiešām grūti saprast, kas ir kas. Ļoti šaubos, ka šoferis to darīja speciāli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl