Sūdzību dēlis: Vēlos noskaidrot, kā tad īsti ir ar “Dove” akciju: “Izmēģini un saņem naudu atpakaļ”. Neko neesmu saņēmusi

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Vēlos noskaidrot, kā tad īsti ir ar “Dove” akciju: “Izmēģini un saņem naudu atpakaļ”. Neko neesmu saņēmusi
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Sveiki, vēlos noskaidrot, kā tad tur īsti ir ar “Dove” akciju “Izmēģini un saņem naudu atpakaļ”. Iegādājos “Dove” dušas želeju, aizsūtīju pieteikumā čeka foto, arī savu konta numuru un kas nu tur vēl pieteikumā prasīts.

Bet ne SMS, ne e-pastu, ne arī naudu neesmu saņēmusi. Facebook par šo bija diskusija, ka pagājušogad daudzi nav saņēmuši ne naudu un pat nekādu atbildi. Var jau būt, ka netrāpīju tajos 3000 pircējos, kuriem atmaksā pirkuma naudu, bet atbildi sniegt taču var. Citādāk jādomā, ka firma grib tik sev apgrozījumu pacelt.”

Iesūtīja: Jolanta