Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki. Vēlos izteikt lielo, trekno FUI interneta veikalam www.tehnoshop.lv! Pasūtīju sen senajā šā gada 10. janvārī pie viņiem elektropreci kopā par 27 eiro. Veicu priekšapmaksu un preci vajadzēja saņemt birojā, Mūkusalas ielā 41b, Rīgā.

Vēlos izteikt lielo, trekno FUI interneta veikalam www.tehnoshop.lv!

Nopriecājusies par zemo cenu, neizlasīju nevienu atsauksmi par šiem krāpniekiem un sūtīju tik augšā! Rēķins atnāca automātiski, šie vēl piezvanīja, ka prece ir uz vietas, bet, maksājot caur internetbanku, uzdevumā ierakstīju nepareizos skaitļus un piezvanot viņiem tie palūdza nosūtīt maksājuma uzdevumu un viss būs kārtībā.

Vēlāk neatminos vairs, vai es viņiem zvanīju, vai viņi man, bet teica, ka prece tomēr nav uz vietas un atmaksās naudu 14 dienu laikā. Pagāja nepinas 2 nedēļas, un zvanīju, lai noskaidrotu, kur ir mana nauda?!

Protams – telefons ir slēgts un mājaslapa bezkaunīgā veidā rādās, ka ir rekonstrukcijā… e-pastiem neatbild un arī “Facebookā” nē… Pēc tam, lasot atsauksmes, vēders sāka sāpēt. Neesmu rīdziniece un nav bijusi iespēja tikt līdz birojam, kurš, nešaubos, ir slēgts.”

Iesūtīja: Anete

Komentāri

0 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!