Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vēlējos papildus nopelnīt! Jau pusgads pagājis, nav ne dāvanu kartes, ne arī aptaujas
Foto: ekrānuzņēmums

“Labdien! Laikā, kad visiem naudiņas ir tik cik ir, arī es vēlējos papildus nopelnīt. Reģistrējos lapā aptaujucentrs.lv, norādīju visu informāciju un godīgi ik pa laikam aizpildīju saņemtās aptaujas.

Par katru aptauju piešķir konkrētu naudiņu, ko arī saņēmu. Lai to varētu dabūt arī dzīvē, jāsakrāj konkrēts limits 10 €, 20 € utt. Tad nu tas arī tika izdarīts. Pieteicu, ka vēlos izņemt sakrāto naudiņu Rimi dāvanu kartes veidā.

Nu jau pusgads pagājis. Nav ne dāvanu kartes, ne arī jaunas aptaujas. Mēģināju sazināties gan telefoniski, gan e-pastā. Nekādas reakcijas. Varbūt jūs varat palīdzēt?

Lasot atsauksmes sūdzības.lv, arī tur šādi gadījumi ir vairāki… Tomēr, manuprāt, tā nav godīga prakse.”

Iesūtīja: Dana

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Laila
  +1 +1 0

  Laila

  Aptaujas nāk reti,bet es sakrāju tos 10eur un izvelējos dāvanu karti drogas.Saņēmu viņu aptuveni nedēļas laikā.
 • Emma
  +1 +1 0

  Emma

  Man tieši tāda pati situācija bija. Es viņiem nosūtīju ap 20 epastiem un zvanījos visu laiku. Atradu vēl galveno ofisu Amerikā. Beigās saņēmu pēc vairāk kā pusgada.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl