Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Veikalā tirgo preci, kurai jau divus gadus beidzies derīguma termiņš
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Signe sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar, pirms dažām dienām Maxima veikalā iegādājos nagu lakas noņēmēju. Tikai pēc produkta izmantošanas pamanīju, ka derīguma termiņš jau sen kā beidzies, gandrīz 2 gadus … (uz pudelītes derīguma termiņš norādīts: 24 mēneši pēc izgatavošanas datuma). Nezinu, cik tas ir kaitīgi veselībai, vai kam citam, bet pēc manām domām, šāds produkts nedrīkstētu atrasties veikalu plauktos! Ne visiem cilvēkiem ir laika pie veikala plauktiem baudīt visu produktu termiņu, ko vēlas iegādāties … Ar cieņu, Signe!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • T
    0 0 0

    T

    Lietojot kosmētiku, bieźi vien saskaros ar to,ka ļoti grūti ir saprast derīguma termiņu. Iepakojumus es neglabāju,tas nav reāli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl