Sūdzību dēlis: Veikalā “mānās” un slēpj patieso derīguma termiņu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri
Veikalā “mānās” un slēpj patieso derīguma termiņu?
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Ināra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! 20.07. iegādājos t/c Zoom Rimi konditorejas izstrādājumu – ruleti Noktirne.

Uz Rimi etiķetes norādītais derīguma termiņš ir 23.07. (iepakošanas datums – 18.07.). Savukārt, noņemot Rimi iepakojumu, acīm redzami, ka ražotāja norādītais derīguma termiņš produktam ir 18.07.

Šāda krāpšanās un pircēju maldināšana ir klāji bezatbildīga un nepieņemama. Lūdzu, dodiet zināt, kas nepieciešams, lai iesniegtu sūdzību un izdarītu no savas puses maksimāli iespējamo, lai šādas situācijas neatkārtotos. Iepriekš paldies! Ar cieņu Ināra!”

Foto