Sūdzību dēlis: Veids, kā atkal viņiem nopelnīt! Vai tas tiešām ir normāli, ka bērnu slimnīcā man uzliek sodu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Veids, kā atkal viņiem nopelnīt! Vai tas tiešām ir normāli, ka bērnu slimnīcā man uzliek sodu!
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labdien! Vai tas tiešām ir normāli, ka bērnu slimnīcā Juglas ielā 20, Rīgā, uzliek manam auto sodu par nokavētām 10 minūtēm. Sods – 25 eiro. Ja, ejot uz slimnīcu, aparāts nedarbojas un jāiet maksāt aptiekā, kur sieviete neprot skaidri izskaidrot noteikumus un pasaka, ka jāmaksā ir 1,20 eiro par stāvēšanu.

Bet, ejot ārā, man ir uzlikts sods. Zvanot “Cityparks Latvija” pateica, ka tā esot un ir 14 dienu laikā jāsamaksā sods. Un, ja mani kas neapmierinot, lai rakstot e-pastā sūdzību.

Bet tur man atbildēs, ka tāpat man būs jāmaksā. Vai tas ir taisnīgi???

Es saprotu, ka ir maksas stāvlaukums, bet tad izdarāt tā, ka, iebraucot iedot kuponu, un, kad dodas ārā no stāvlaukuma, aprēķina uzņemto laiku un samaksā.

Es nezinu, cik man viss tas laiku aizņem slimnīcā! Dažkārt pusstundu, dažkārt stundu! Man ar trīs bērniem, divi vēl nestaigā, ir grūti no viena slimnīcas gala skriet atkal maksāt par stāvlaukumu, kur man tūlīt pēc 5 minūtēm beigsies laiks.

Vai arī man jāpērk ir 24 h maksas stāvlaukums, ja gadījumā mani vēl atstāj slimnīcā. Loģikas tur nav pilnīgi nekādas.

Veids, kā atkal viņiem nopelnīt!

Iesūtīja: Līga

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!