Sūdzību dēlis: VEF tilts nevienam neasociējas ar neko pozitīvu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
VEF tilts nevienam neasociējas ar neko pozitīvu!
Foto: LETA

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Artūrs sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Visi Rīgā dzīvojošie zina VEF jeb Gaisa tiltu, un visiem tas neasociējas ar ko pozitīvu. Autovadītāji spiesti kratīt savu auto pa bruģi un tā nelīdzenumiem (salaiduma vietas ar asfaltu vispār nepieminēsim), bet kā velosipēdistam izcilākais unikums ir gājēju ietve – tā domāta gan gājējiem, gan riteņbraucējiem, dodoties abos virzienos!

Bet tilta centrā vieta tikai vienam cilvēkam. Citi ar velosipēdu nesas kā vēja plēsti, citi cenšas pēc iespējas pieklājīgāk sadzīvot ar kājāmgājējiem, bet vietas tur vienkārši nav vairāk kā vienam cilvēkam. Tiltam nav vēsturiskas nozīmes, tas tika būvēts piecdesmitajos, sešdesmitajos, tāpēc neredzu iemeslu, kāpēc ietves abās tilta pusēs netiek paplašinātas? Brīvības gatve visos aspektos ap VEF tiltu ir skumjš joks. Ar cieņu Artūrs!”