Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Vecrīgā, ēkas fasādes remonta vietā, garāmgājējiem uz galvas birst atkritumi!
Foto: Bez Tabu skatītājs ()

Bez tabu lasītāja vēsta: “Labdien! Vēlētos piesaistīt Jūsu uzmanību Kaļķa ielai 2, Vecrīgā, Kunga iela pusē! Lieta tāda, ka, šodien pastaigājoties pa šo ielu, ievēroju, ka tiek veikti fasādes remonta darbi, protams, ka vismaz kāds kaut ko dara! Ir uzliktas sastatnes, un kaut kādi celtnieki tur darbojas. Protams, tas ir pašsaprotami līdz šim brīdim.”

“Kad gāju garām uzceltām sastatnēm, man uz pleca uzbira apmetuma gabaliņi, pat varētu teikt gabali. Uzrunājot tur strādājošos celtniekus ar vēlmi noskaidrot, kāpēc fasādes remonta vietā tiek pieļauts, ka garāmgājējiem birst visādi atkritumi uz galvas. Uz to saņēmu atbildi krievu valodā, ka viss tiek kontrolēts un viss būšot kārtībā!

Uzdodot jautājumu, kāpēc nav atdalīts gājēju ceļš no sastatnēm, kāpēc darbi tiek veikti, ja sastatnes nav norobežotas un gar tām ir bīstami pārvietoties? Uz to saņēmu pat vienkāršu atbildi, ka tāds ir uzņēmuma rīkojums, bet diemžēl pašu uzņēmuma nosaukumu man neizpauda!

Man pēc tā visa ir pāris jautājumi, ko vēlētos noskaidrot ar televīzijas starpniecību.

Pirmkārt, cik man zināms, tad uz sastatnēm ir jābūt redzami novietotam uzņēmuma nosaukumam un tālruņa numuram, kas ir atbildīgā persona objektā. Otrkārt, sastatnēm jābūt nosegtām ar aizsargsietu, lai pie birstošiem apmetumiem neciestu garāmgājēji. Treškārt, tā ir Vecrīga un tur apgrozās diezgan daudz cilvēku, tad kāpēc nav izbūvēts gājēju tunelis gar sastatnēm?

Tur atrodas arī kafejnīcas, kur cilvēki iet iekšā un nāk ārā. Vai patiešām nevar visu solīdi sakārtot, lai ir celtniekiem labi un cilvēkiem, kas atrodas šo darbu veikšanas tuvumā! Šai vēstulei pievienoju divas bildes kā pierādījumu par notiekošo! Paldies! Jauku Jums dienu, ar cieņu Leonards!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl