Sūdzību dēlis: Vecāki norūpējušies par bērna drošību pašu daudzstāvu mājā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Vecāki norūpējušies par bērna drošību pašu daudzstāvu mājā!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Artis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki. Sāku īrēt dzīvokli Ogrē, Vidus prospektā 16a. Varbūt arī citas daudzdzīvokļu mājās ir tāpat, un tā ir kā pieņemta norma, bet es tāpat nesaprotu, kāda velna pēc šādus logus ir jāliek 9 stāvu ēkā? Vēl pie tam zīdainim ērti pieejama vieta. Katru rītu ejot uz darbu un vedot bērnu uz dārziņu, šie logi ir atvērti līdz galam vaļā, lai vedinātu kāpņu telpu. Visi tak zina, cik ziņkārīgi un zinātkāri ir bērni… Ar cieņu Artis!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs