Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Var tādu ēst vai tomēr nevajadzētu? Uzdzen šermuļus, ēdot šādu gaļu

“Sveiki, varbūt ceļu traci nevietā, taču uzdzen šermuļus, ēdot šādu gaļu, kur katru šķēli pavada visas varavīksnes krāsas!

Pirkām parastā ciema veikaliņā, varbūt ir vērts kaut ko uzzināt? Var tādu ēst vai tomēr nevajadzētu?

Bildē maz ko var redzēt, centos noķert krāsas, kaut ko jau redz! Nogriežot katru nākamo šķēli, redzams tas pats, visa šķēle krāsaina!

Iesūtīja: Laura

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Inta
  +1 +1 0

  Inta

  Kā Jūs domājat,ka gaļa būs gaļas krasā, ja visu laiku visus lopus baro ar ķīmījam.Ieber barību un kūtī neiet 2 dienas.Mēs ne tādu vien gaļu apēdam.Tas ka lopiem ausīs saspiesti nummuri,visa auss zila ar cipariem,samaļ un desas iekšā.
 • Lelde Cīrule-Dambe
  0 0 0

  Lelde Cīrule-Dambe

  Autoram , arī citiem komentētājiem par ķīmiju, iesaku pasktīties angliski: Iridescence in Meat.
 • lauciniece
  0 0 0

  lauciniece

  Kūpinām savu audzēto ruksi, kūpinātajai gaļai šīs krāsas ir, nekādu ķīmiju nelietojam, veikalā pirktajai gaļai šīs varavīksnes nav toties kas par Mendeļejeva tabulu tur ir iekšā, tā ka priecājies tiki uz riktīga kūpinājuma...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl