Sūdzību dēlis: Valmierieši baidās par bērnu drošību! Vandaļi izposta spēļu laukumus

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Valmierieši baidās par bērnu drošību! Vandaļi izposta spēļu laukumus
Bez Tabu skatītāja iesūtīts attēls

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Vēlos padalīties ar savu sarūgtinājumu un sašutumu, ko šodien piedzīvoju ar savu 3 gadus mazo meitiņu.”

”Tātad devāmies uz mums labi pazīstamu un iemīļotu bērnu laukumiņu tepat Valmierā, kas nesen tika skaisti sakopts, izveidots. Šausmas! kāds tas ir tagad… mētājas plastmasas atlūzas, stikli, un, protams, viss sabojāts. Tas ir noticis pavisam nesen, jo arī mēs tur bijām pirms neilga laika, bet tad šo šausmu nebija.”

”Asaras saskrien acīs par to cūcisko attieksmi visu salauzt un izpostīt…, un vēl jo vairāk, kas ir veidots maziem bērniem. Vai tiešām šos laukumiņus neapseko pašvaldības policija? Bailes par bērna drošību šādā laukumiņā, jo nezin kur kas atlūzīs, nez kas var slēpties zem smiltiņām. Šis nav vienīgais laukumiņš, kur saposta bērnu šūpoles. Valmierā pie parka arī bieži var redzēt salauztas šūpoles,” raksta skatītāja.