Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

35 komentāri

“Labdien, mīļais Bez Tabu. Esmu sašutuši par vienu lietu. Man kā Latvijas pilsonei bija ļoti aizvainojoši dzirdēt Valda Kalnozola izteicienu, kas tika rādīts sestdienas TV3 Ziņās. Droši vien es neesmu vienīgā aizvainotā par viņa bezkaunīgo atbildi uz uzdoto jautājumu. Lai saprastu, par ko runāju. Īsumā runa bija par degvielas kompensāciju deputātiem.

Es, protams, uzskatu, ka neko viņiem kompensēt nevajag, jo tomēr saņem lielas algas. Kad Kalnozola kungam uzdeva jautājamu šajā sakarā, viņš atbildēja: viņš ASV ar savu deputāta algu skaitās trūcīga persona.

No tā izriet, ka tāpēc viņam būtu jākompensē šī degviela. Kas tieši mani aizvaino. Man mēnesī pēc rēķinu nomaksas jādzīvo ar 100 eiro mēnesī plus vēl man ir bērns, kas ir jāuztur. Kā viņš atļaujas ko tādu teikt, ka alga viņam esot par mazu, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir uz nabadzības sliekšņa.

Viņš saņem pietiekami lielu algu, daudzi pat nesaņem trešdaļu no tā, ko saņem viņš. Es uzskatu, ka viņam būtu jāatvainojas visas sabiedrības priekšā par šādu aizvainojošu izteicienu.

Jo tas nav pieņemami, ka savu algu viņš salīdzina ar citas valsts ekonomisko situāciju, jo šeit tomēr ir Latvija un daudzi var tikai sapņot saņemt kaut pusi no tā, ko saņem šis kungs, kurš budžeta pieņemšanas laikā guļ un par to viņam maksā.”

Iesūtīja: Guna

Video – Tv3 ziņas

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Atlaist saeimu!!!
  +8 +7 -1

  Atlaist saeimu!!!

  Sveiki visiem. Manuprāt tas neko nemainīs, jo ir pieradijies jau sen , bagatais dara ka grib,nabags ka var. Tapec sudzeties var daudz bet atbildes te nav un nebus, un so atgadijumu vnk jau aizmirsa. Kungi jau pieradusi par to ka interneta vinus apruna, bet viniem jau tas ir labak neka pie saeimas tuset un blaustities, viniem ir mierigaka sirds. VISI BEZ IZNEMUMA IR NOPIRKTI, VISI.Pat tiek kam vel nav samaksats. Tapec te nekas ne notiek, un ne viens ne sēž aiz restēm...es visus sasēdinātu tikai tāpēc ka viņiem visiem tur ir īstā vieta. ## tas nav heshtegs, tadi logi viņiem pienākas pēc izdarībām.
  Bedigi slavena Latvija BUĻ<BUĻ!
 • Bucha
  +6 +6 0

  Bucha

  Kalnozol! A pri čom te Amērika iedomājies, ka tu esi kādā no Āfrikas valstīm tu taču esi miljardieris.
  Ah jāā zemāk tu raksti ,ka tev neļauj izteikties nu izsakies šeit ja tas vispār tas ir tavs komentārs.
 • Dainis Bergmanis
  +7 +6 -1

  Dainis Bergmanis

  Ja tu būtu amerikā -par šādi paveiktu darbu nesēdētu seaimā ,bet kaut kur citur sēdētu ,-arī valsts apgādībā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl