Sūdzību dēlis: Vai tiešām ir ēdināšanas iestādes, kas nemaksā nodokļus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Vai tiešām ir ēdināšanas iestādes, kas nemaksā nodokļus?
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Iluta sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Šodien biju iegājusi kebabnīcā Hasan, kas atrodas Preiļos. Kad saņēmu atlikumu, norēķinoties par pirkumu, aplūkoju čeku – tas lika aizdomāties!

Biju nedaudz neizpratnē par to, ka nodokļi izrādās netiek maksāti, čeks it kā tiek izsists, bet ne viena vārda par nodokļiem. Kā arī apkalpošana bija ļoti lēna un pārdevēja skraidīja riņķī un jautāja, ko katrs ir galu galā pasūtījis.
Tāpēc vēršos pie Jums, lai tiktu nedaudz vairāk skaidrībā par nodokļu maksāšanu!! Paldies, ar cieņu Iluta!”

Atbildi skaties jau šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35 kanālā Tv3!

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja