Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vai tiešām nevar savest kartībā? Jelgavā uz gājēju ceļa “izlīdušas” armatūras, kas apdraud cilvēkus
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Sveiki, mīļais Bez Tabu! Gribu paziņot, ka mums Jelgavā uz Loka maģistrāles gājēju ceļa ir izlīdušas armatūras, kas ļoti bīstami apdraud cilvēkus… Domei rakstīju, nav atbildes! Blakus ir 6. vidusskola, un bērni pārvietojas katru dienu. Vai tiešām nevar savest kartībā?”

Iesūtīja: Gatis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Līva
  +1 +1 0

  Līva

  Nu nu, nevaig jau uzreiz ēst citus.
  No pieredzes zinu cik šādi uz āru izlīduši stieņi ir bīstami. Reiz biju nolēmusi biškiņ svaru nomest. Man netālu no mājas tieši tai brīdī taisīja foršu gājēju celiņu. Skrēju, nepamanīju, ka kādus 15 cm no zemes ārā spraucas armatūras stienis un kā reiz tieši aiz tā aizķēros un smgi celi savainoju. Nedēļu bija grūti iet, kur nu skriet.
  Atzīstu, ka toreiz tā bij mana vaina, būtībā man neviens nelika skriet pa vēl īsti nepabeigtu ceļu, tas stienis laikam kāda atzīme bija. Bet šajā situācijā, ja kāds aizķersies, nokritīs un savainosies, pašvaldība būs vainīga.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl