Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Vai tas ir normāli šādi vākt naudu no cilvēkiem, kuri spiesti apstāties pie luksofora?
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Ilze sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Vakardien braucot uz Rīgu pa A9 šoseju, drusku pirms Rīgas notiek ceļa remonts un ir uzlikts luksofors, kas regulē.

Stāsts ir par citu, lieta tāda: kamēr deg sarkanā gaisma pie automašīnām apmēram 3, vai 5, kā kuru reizi, pieskrien un iedod karodziņu ar lapiņu, kurā rakstīts, ka viņš ir nedzirdīgs un lūdz ziedot par to karodziņu 3 eiro.

Kad iedegās zaļā gaisma un var turpināt ceļu, viņš pieskrien otrreiz, un tev ir jādod 3 eiro un, ja nedod, tad jādod atpakaļ tā skrejlapiņa un karodziņš!

Cilvēki, protams, deva, bet bija arī, kas neiedeva, tad bija tāds skatiens un prasīja ar rokām, lai atdod atpakaļ karodziņu!

Vēlētos uzzināt, vai tas ir normāli šādi vākt naudu no cilvēkiem, kuri spiesti apstāties pie luksofora un gaidīt zaļo gaismu, lai tiktu tālāk, spiest uz viņu jūtām, ka cilvēks ir nedzirdīgs.

Liekot noziedot 3 eiro, kas arī nav maz. Un, vai vispār tā ir taisnība, ka viņi ir nedzirdīgi, vai kārtējā krāpšana?!

Nezinu kā citiem, bet mums, kas bija mašīnā, kļuva neomulīgi, kaut ko tādu redzot. Naudiņu noziedojām, bet bija par ko padomāt visu dienu!

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kika
  +5 +5 0

  Kika

  Tie cilveki NAV nedzirdigi. Ta ir karteja krapnieciba. Man paris menesus atpakal uz sosejas trapijas veseli 2...katrs pie sava luksafora. Vienam neiedevu naudu a otram pateicu "parak daudz jus te kurlo savairojies...pie katra luksafora"...bet pateicu to ar smaidu...ja butu kurls tad nesaprastu ko es pateicu un dotu savu lapeli, lai es izlasitu kapec vins te ir...savukart vins man neko neiedeva un veltija naidigu skatienu... saprata katru manu vardu... Taka neesiet stulbi un nevedieties uz sadam krapniecibam.
 • Arita
  +5 +4 -1

  Arita

  nedzirdīgiecilvēki un vispār cilvēki,kam tiešām nepieciešama palīdzība,ar šadām mahinācijām nenodarbotos..
 • vērotāja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl