Sūdzību dēlis: Vai šāda pastmarku tirgošana nav cilvēku mānīšana?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Vai šāda pastmarku tirgošana nav cilvēku mānīšana?
Skatītāja iesūtītais foto

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Vēlējos uzzināt, vai šāda pastmarku tirgošana nav cilvēku mānīšana? Pašlaik varētu šķist, ka pastmarku skaits ir 12, taču ieskatoties var redzēt, ka īstenībā derīgas ir tikai 10 no tām.”

”Ja Latvijas Pasts uzskata, ka tā nav cilvēku maldināšana un viss ir skaidri saredzams, tad kāpēc vairākas reizes tās pērkot Narvesen veikalos vai Latvijas Pasta nodaļās, man kā pircējam ir jāsaka priekšā darbiniecei, ka skaits ir 10, nevis 12? (Pirmo reizi, kad iegādājos šāda veida pastmarkas, sanāca samaksāt par 12, nevis 10, ko sapratu tikai, esot birojā). Kā tad īsti ir? Darbinieki nav informēti vai šāds bizness tiek veikts ar nodomu?

Skatītāja iesūtītais foto

Skatītāja iesūtītais foto