Sūdzību dēlis: Vai restorāns Lido attīra produktus pirms maltītes pagatavošanas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Vai restorāns Lido attīra produktus pirms maltītes pagatavošanas?
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Signe sadaļā Sūdzību dēlis raksta: “Labvakar! Vienu vakaru pavakariņoju Lido Spice gaileņu zupu ar priežu skujām. Varēja jau zupas nosaukumā pieminēt skujas :)

Taču, ja nopietni, vai tiešām gaileņu zupai gailenes vispār netiek tīrītas? Ja pat tādā izmēra skujas tur atrodamas? Liek padomāt vispār par Lido ēdiena sastāvdaļu mazgāšanu/tīrīšanu pirms likšanas katlā… Katrā ziņā turpmāk piedomāšu, vai doties uz Lido, jo nez kas var būt citos ēdienos … Ar cieņu Signe!”

Gunita Daine, AS LIDO Kvalitātes daļas vadītāja

Atvainojamies klientei par šo starpgadījumu. Gribam uzsvērt, ka LIDO ļoti lielu uzmanību pievērš gan izejvielu kvalitātei, gan procesa kontrolei, lai pie patērētāja nonāktu kvalitatīvs un drošs produkts. Katru izejvielu, no kā gatavojam ēdienus, esam rūpīgi izvēlējušies un tās kvalitāti ir pārbaudījis mūsu Kvalitātes vadības dienests. Gailenes pirms gatavošanas mazgājam tāpat kā jebkurus citus dārzeņus un augļus. Šajā gadījumā nevaram izslēgt cilvēcisko faktoru – esam jau šo situāciju pārrunājuši ar saviem darbiniekiem un darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai tāda neatkārtotos.