Sūdzību dēlis: Vai policijai likums nav jāievēro? Auto atradās posmā, kur apstāšanās un stāvēšana ir aizliegta

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Vai policijai likums nav jāievēro? Auto atradās posmā, kur apstāšanās un stāvēšana ir aizliegta

“Labdien! Šādu skatu bija iespējams vērot 29. decembra pēcpusdienā ap plkst. 17.00 Rīgā, Merķeļa ielā 2, kur policijas ekipāža gaidīja Taize kristiešu konferences kolonnu.

Viss jau būtu labi, ja policijas auto neatrastos ielas posmā, kur apstāšanās un stāvēšana ir aizliegta, pie tam uz trotuāra un bez ieslēgtām bākugunīm.

Vai tiešām policijai ir tik grūti ievērot CSN, lai citi autovadītāji laikus spētu viņus pamanīt un paspēt reaģēt?”

Iesūtīja: Kārlis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • njaa
  +2 +2 0

  njaa

  nopietni? :D :D :D
  kā Tu gribi reaģēt uz policijas auto, kas stāv uz ietves nevis braucamās daļas un nekādā veidā Tev netraucē? :D
  Cik var sūdzēties par šādiem štruntiem...?
 • no laukiem
 • njur
  0 0 0

  njur

  34. Transportlīdzekļu vadītāji, kuru transportlīdzekļiem ir speciāls krāso­jums un piešķirts operatīvo transportlīdzekļu statuss, bez iedegtas mirgojošas zilas bākuguns un bez ieslēgta speciāla skaņas signāla nedrīkst pārkāpt šo noteikumu prasības, izņemot šo noteikumu 121.4., 121.6., 121.7., 121.9., 121.10., 121.11., 121.12., 122.2., 122.3., 122.4. un 292.15. apakšpunktā minētos aizliegumus, un tiem ir atļauts braukt pa pasažieru sabiedriskajiem transport­līdzekļiem paredzētajām joslām.

  Tā kā Policijai tur ir visas tiesības stāvēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl