Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Vai pircēju maldināšana? Neilgi pēc iegādes ”jaunie” kartupeļi dzen asnus
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Santa sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Nesen iegādājos veikalā kartupeļus, tā kā ir pavasaris un pagājušā gada raža vairs nav diez ko pievilcīga, paņēmu “Jaunie kartupeļi Nicolo” kuru izplatītājs Latvijā ir SIA “Rimi Latvia”, daļu pagatavoju uzreiz tajā pašā vakarā, bet otru daļu ieliku skapītī, tagad pēc nedēļas ņemu maisiņu, lai gatavotu vakariņas, un tur mani sagaida kartupeļi ar asniem!!! Cik tas ir normāli, ka “jaunie kartupeļi” asno? Pati esmu augusi laukos un neatceros, ka bērnībā jaunie kartupeļi asnotu, tātad uzskatu, ka pircēji tiek maldināti ar kartupeļu nosaukumu… Varbūt Jūs varat noskaidrot, vai pagājušā gada ražu pērkam ar nosaukumu “jaunie kartupeļi”? Ar cieņu Santa!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Nu re
  • Keita
  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Protams, nekorekts formulējums-jaunie kartupeļi, bet kurš domājošs cilvēks var maija sākumā cerēt uz mūsu tradicionālajiem jaunajiem kartupeļiem.Skaidrs, ka kaut kā saķimiķoti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl