Sūdzību dēlis: Vai pircējiem ir jāuzmin, kurai precei patiesībā ir beidzies derīguma termiņš?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Vai pircējiem ir jāuzmin, kurai precei patiesībā ir beidzies derīguma termiņš?
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Rakstu par kārtējo vilšanos iepērkoties! Veikalā nopirku Cesvaines vājpiena biezpienu 0,5%, iefasētu apaļā paciņā ar neto masu 275 g. Mājas mēģinot barot meitiņu, konstatēju, ka šis biezpiens ir nežēlīgi rūgts! Derīguma termiņš vēl ir līdz 20. martam.

Cesvaines piens telefoniski informēja, ka tā ir ražošanas kļūme, lai nesot atpakaļ uz veikalu, bet nevaru nest, jo čeku jau izmetu! Man nav būtisks šis zaudējums, bet vēlētos zināt, cik liela biezpiena partija ar šādu ražošanas kļūmi ir saražota un kā lai zinu, ka nākamā paciņa nebūs rūgta un vispār no kā šis rūgtums radies? Ar cieņu, Līga.

Foto