Sūdzību dēlis: Vai picērija Čili pica apzināti maldina savus klientus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Vai picērija Čili pica apzināti maldina savus klientus?
Foto: LETA

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Sondra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Vēlos informēt, ka Čili pica maldina pircējus. Mājaslapā www.cili.lv ir uzliktas cenas picām, un, piemēram, 50 cm picām ļoti skaisti stāv lieliem salasāmiem cipariem diezgan pievilcīgas cenas 8,89 eiro.

Zvanot un pasūtot Picu, izrādās cena ir gandrīz divas reizes lielāka un atrunājas, ka tā ir kļūda sistēmā, kas tiks izlabota ļoti ātri. Nu jau pagājušas vairākas dienas, bet mājaslapā cenas nemainās. Uzskatu, ka tā ir klaja patērētāju maldināšana, šādi piesaistot pircējus.

Jo pašreiz ir arī akcija, pērc vienu 30 cm vai 50 cm picu un otru saņem par Paldies jeb bez maksas. Ja nebūtu pajautājusi centu – tad maksāšanas brīdī būtu liels pārsteigums.

Pie tam piegādes servisā strādā ļoti nezinoši darbinieki, jo pazvanot uz 1822 un pasakot, ka vēlos pasūtīt picas ar piegādi uz Baltezeru – man pateica, ka minimālā pasūtījuma summa ir 40 eiro. Es šādu informāciju mājas lapā neatradu.

Kā arī minēju, ka tad pasūtīšu un piebraukšu Rīgā uz Alfas picēriju un vēlos picas, kurām ir akcija (iepriekš minētā) – uz ko man atbildēja, ka picērijās uz vietas šāda akcija nemaz nav, kas, protams, izrādījās meli. Gan jau viņiem ir ierakstu sistēmas un 1122 var pārbaudīt ienākošo zvanu, kas tika veikts! Ar cieņu Sondra!”