Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labrīt! Vai var 2. klases skolēnam uzdot latviešu valodā uz rītdienu iemācīties 8 rindu dzejoli, vai nav tā, ka tas mājas darbs jāuzdod dažas dienas ātrāk?!

Vai nav tā, ka mājas darbi jāuzdod dažas dienas ātrāk?! Otrās klases skolniekam uz nākamo dienu jāiemācās dzejolis!
Ilustratīvs foto: Bez Tabu skatītāja

Ne visiem bērniņiem tas padodas.”

Iesūtīja: Omīte Daiga no Liepājas

8 komentāri

8 komentāri

 • bez problēmām

  bez problēmām

  8 rindiņas ir daudz???? Vtf...mūsdienu izlaistie bērni!
  Ceru, ka kļūdījās un ir uzdoti 8 pantiņi, tad vēl var bubināt, bet sūdzēties- nu nezinu... Un tad brīnās, ka izaug ņergas!
 • Ilze

  Ilze

  Ja bērnam ir garš mājas darbs uzdots uz nākamo dienu un vakarā ir nodarbības, un mājās esam vēlu, izpildam, cik varam. Nākamajā dienā skolotājam paskaidrojam. Nekas netiek pārmests. Meitai pirmā klase un ir bijuši tikai pāris šādi gadījumi.
  • Dreamer

   Dreamer

   Tā varbūt ies cauri sākumsskolā, bet jāatceras, ka mācības ir pirmajā vietā un tikai tad kāds pulcinš.
 • SO.

  SO.

  Vai omīte Daiga ir parunājusi ar skolotāju personīgi?Ir bijuši gadījumi, kad bērns uzdoto "atceras" pēdējā vakarā.
 • mārīte

  mārīte

  Šogad tā bija tikai vienu reizi,bet pagājušogad kad meita mācījās 1.klasē,dzejoļi uz nākamo dienu bija visai bieži.Gandrīz katru nedēļu!Mums audzinātāja par tiem atzīmes nelika,bet man šķiet ka tas labi trenē atmiņu.
 • Es

  Es

  Kā 3 bērnu mamma varu teikt,ka 8 rindiņas iemācīties no galvas mums ir aizņēmušas,augstākais stundu!!!Un tad vēl pirms gulētiešanas jāatkārto un nemaz nav tik melns tas velns!
 • Ha ha

  Ha ha

  Mums arī tā ir bijisneesu ne reizes iedomājusies sūdzēties...Bet tādus dzejoļus nevajadzētu uzdot
 • rigonda

  rigonda

  Ja tā ir tautasdziesma, tad es uzskatu, ka nekas traks. Šajā gadījumā ir nesaprotama, neveikla un ar asociācijām nesaistāma ( bērna līmenim, 2. klasei) valoda, kas nopietni var apgrūtināt iegaumēšanas procesus un veicina bērnā mazvērtības kompleksus. Skolotāja pārcentusies. Jācer, ka bērns pārpratis un kaut ko nogulējis, citādi - jādomā, ka skolotājai nav nojēga par vecuma īpatnībām. Tb- pieredzes ar vecākiem bērniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!