Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Vai man lidot ar ratiem pa gaisu? Garām netikt, gaidu, kad māte ar audzinātāju parunāsies
Foto: Bez tabu skatītājs

“Labdien, šodien devos pa trotuāru Rīgā, Brīvības ielā, Juglā! Privātais dārziņš “Karlsons”, un, hop, priekšā “Volvo”, garām netikt, gaidu, kad māte ar audzinātāju parunāsies, iesēdinās bērnu, un līst lietus kārtīgi!

Jautāju, vai var tikt garām, audzinātāja laipni atbild, šeit ir bērnudārzs. Viņa stāv uz izbūvēta stāvlaukuma un saka, ka es varot apbraukt apkārt vai pagaidīt!

Lūk, privātais dārziņš, un, ejot garām, viņa atļāvās man uzsist pa plecu un novēlēt laimīgu Jauno gadu!

Atvainojiet, viņai nav tiesību vispār man pieskarties, un tas notiek regulāri uz šā trotuāra. Man ir jautājums, vai man lidot ar ratiem pa gaisu?

Viņa var iebraukt pagalmā un no otras puses izņemt bērnu, bet tas nav ērti braucējiem. Lūk, bet mums ir jābūt ērti!

Vienkārši sadusmoja par to, ka paši vainīgi, bet “uzbrauca augumā” man.”

Iesūtīja: Jokanta

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Vārds
  +7 +4 -3

  Vārds

  Nākošreiz paskaidrot tai ar saprātu neapdāvinātajai personai , ka tas nav nekāds izbūvēts stāvlaukums , bet trotuārs , kur staigā cilvēki un izsaukt policiju .Šitās resnās vecenes no fotografēšanas nebaidās , bet policija paskaidros , kas ir trotuārs un kas ir stāvlaukums . Izmanto tikai cilvēku nezināšanu ...
 • Rodzs
  +3 +2 -1

  Rodzs

  Blonda galva neko nejedz kur parkoties gan jau vinjai patrapisies kads kurs vinjai paradis kur vinjai stavvieta!
 • 4irix
  +3 +2 -1

  4irix

  ooo kosmosa kuģim piedāvāja mainīt trajektoriju,kur ta tāds ir redzēts. pa to ielu piecās min viens auto nobrauc

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl