Sūdzību dēlis: “Vai kāds šo pakalpojumu vispār kontrolē?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
“Vai kāds šo pakalpojumu vispār kontrolē?”
ĢIRTA FOTO

“Bijām ar bērnu iegājuši “Rimi” veikalā. Ejot no veikala ārā, bērns ieraudzīja mīksto mantiņu spēļu aparātu, kurā, iemetot 40 centus, tev tiek dota iespēja satvert mantiņu. Realitātē tas satvērējs neko nespēj ne satvert, ne noturēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ģirts.

“Puse no mantām izmēros ir 2 līdz 3 reizes lielākas kā satvērēja atvēriens. Kā arī mantiņu akvārijā atradās liela izmēra plastmasas iepakojums, kuru nekad nebūtu iespējams izcelt. Vēlētos uzzināt, vai kāds kontrolē šo pakalpojumu? Izspēlējām četras reizes pa 40 centiem un neviena mantiņa pat neizkustējās. Bērns, ieraugot mantiņas, prasa iemest naudiņu.”