Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

31 komentārs
Ceļu policisti domāti, lai uzraudzītu un nodrošinātu satiksmes drošību vai lai iekasētu naudu?
Ilustratīvs foto: LETA

“Labdien! Vienu dienu ap 19.00 braucu mājās no Jelgavas uz Ozolniekiem. Starp šo ciemu un Jelgavu ir apmēram 2 km ceļa posms, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Man pa priekšu brauca divi auto, kuriem priekšā brauca netrafarētais ceļu policijas SUBARU.

Viss jau būtu labi, bet ceļu policija pārvietojās ar ātrumu ne lielāku par 50 km/h. Sanāca tā, ka abi man priekšā braucošie auto, nesaprazdami, ka rindai pa priekšu brauc policijas auto, apdzina SUBARU pie nepārtrauktās līnijas. Protams, policijas auto uzreiz ieslēdza bākugunis un abus noturēja.

Saprotu, ka pie nepārtrauktās līnijas apdzīt nedrīkst, bet, vai šajā situācijā policijas darbinieki paši nepārkāpa CSN noteikumu 104.panta 3.punktu, kurā teikts, ka transportlīdzekļa vadītājam aizliegts “traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu”, tādējādi speciāli izprovocējot sev aiz muguras braucošos auto uz noteikumu pārkāpšanu?

Varbūt kādreiz varētu par šādu situāciju painteresēties, jo domāju, ka šī nav pirmā un pēdējā reize, kad pierādās tas, ka ceļu policisti mums domāti nevis, lai uzraudzītu un nodrošinātu satiksmes drošību, bet gan lai iekasētu naudu.”

Iesūtīja: Kārlis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Sandija
  +10 +10 0

  Sandija

  Jā,es arī piekrītu tam ka ceļa policija ir domāta,lai izskaidrotu,vai palīdzētu autobraucējiem.Bet nevis uzreiz iekasētu soda naudu.Tā nu sanāca ka 21.09.2016 braucu satikt trīs ārzemniekus no Spānijas,kuri Latviju apmeklēja pirmo reizi(un arī pēdējo)Es solīju viņus sagaidīt pie izejas,bet kā piestāju,tā uzreiz klāt vietējā policija un dzina prom.Braucu nost no durvju priekšas redzu nāk mani ilgi gaidītie viesi.Nobraucu otrā pusē skrēju viņus satikt.Uzreiz brauc policijas buss un apstājas pie manas mašīnas un pats galvenais ka viens no policistiem saka esat neatļautā vietā nostājusies.Es saku piedodiet,bet tāda lieta.Otrs policists lec no mašīnas un saka es jau rakstu protokolu.Es pajautāju,lai pasaka uzvārdu kas par policistiem.Man rupji kurš kāpa no mašīnas ar protokolu atbildēja,pajautājat viņam.UN tā man uzlika sodu 40.00 EUR un mani pirmo reizi sastaptie viesi bija izbrīnīti par šādu policijas rīcību.Viņiem atpūta par LV sagādāju ļoti sliktas atmiņas.Un vairs nekad nebraukšot uz šādu valsti.Šis ""labais" policists Arnis Zīlītis,lai nu viņam veicas.
 • dokusi
  +9 +9 0

  dokusi

  Nu protams 200% lai iekasētu naudiņu. Tas tak jau valsts budžetā ir jau paredzēts.
 • A

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl