Sūdzību dēlis: Uz konfekšu iepakojuma nav norādīts par alkohola klātesamību – tās apēd bērns!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Uz konfekšu iepakojuma nav norādīts par alkohola klātesamību – tās apēd bērns!

Labdien! Šodien vectēvs manai meitai nopirka Laimas marcipāna konfekti ar dzērvenēm. Meita mani pacienāja un liels mans pārsteigums – konfektei aklohola garša. Skatos nosaukumu, bet nekur neredzu atzīmi, ka konfekte satur alkoholu. Tikai konfektes otrā pusē sīkiem burtiem rakstīts, ka sastāvā ir spirts.

Konfektei ir izteikta alkohola garša – vai uz etiķes nav jābūt redzamam, ka konfekte satur alkoholu? Ja pati nebūtu pagaršojusi varbūt nezinot to būtu nopirkusi atkal kādam no saviem bērniem. Un cik tādu, līdzīgu konfekšu dodam saviem bērniem? Ar cieņu, Māra!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • MAMMA
  +3 +3 0

  MAMMA

  Mīļo māmiņ,pat klepus sīrupiem tiek pievienots alkohols..tā ka neķer krenķi
 • Aigars Lankovskis
  +1 +1 0

  Aigars Lankovskis

  Tad jau Laimas Prozit ari nevar,tur ari ir alko.Un vispar kapec nestav veikala pie alkahola stenda bet gan pie sokoladem.Un pardot tiekai no 21 g.ne viss berniem tadas sokolades.Zinami stulbums kur piesieties bet ja ta padoma.Konfektes ar alko ta vienkarsi veikala saldumu nodala brivi noperkamas.
 • jaa

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl