Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Uz galvas krīt milzīgi mājas apmetuma gabali, un neviens neliekas ne zinis!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Rolands sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Pērnavas ielā 41 (Stadiona ielas pusē) uz galvas krīt milzīgi mājas apmetuma gabali, un neviens neliekas ne zinis. Cik tur trūka, līdz viens gabals būtu trāpījis bērnam. Mājas saimniece dzīvo ārzemēs, un mājas pārvaldnieks ignorē notiekošo. Ko tālāk? Ar cieņu Rolands!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Māra
    0 0 0

    Māra

    Jā,bet Saldū tiešām mums nokrita apmetums.saucām paziņu palīgā un ko...būvvalde klāt izskrēja visu sētu meklēdāms vēl kādu.Šoks totāls.tad nu lika man pasjaidrojumu rakstīt bez tam ar tādu sejas izteiksmi,kādēļ es tur dzīvoju vispār.Bļāviens mēs nabagie cits citam palīdzam ka varam.Un mājai caurumu lāpīšana nau tas pats ka notiek būvniecība.Iespējams arī jūsu gad ir tā ka kādam vnk bail ko darīt.man māja ari palika tāda nu kāda viņa ir.Sods būšot pamatīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl