Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Torņakalna stacijas apmeklētājiem jāzīlē, kurā peronā pienāks vilciens
Foto: Bez Tabu skatītājs ()

Labdien! Torņakalna stacijā tūristiem un arī pašiem rīdziniekiem šķietami ir jāuzmin, uz kura no daudzajiem peroniem jāstāv un pa kuru no pieciem aktīvajiem sliežu ceļiem brauks vilciens maršrutā Torņakalns-Tukums. Brīnums, ka uz vilciena priekšējā stikla bija rakstīts Tukums 2. Bet, ja es brauktu supervecā tipa vilcienā, kuram nav tādas 21. gs. “ekstras” kā informācijas panelis ar galapunktu, kā es varu zināt, vai tas ir īstais vilciens. Bonusā vēl anormāli ērtie krēsli, sevišķi vīriešiem – ja nesēdi taisni, pats esi vainīgs, ka sāp! Toms.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Anna
    0 0 0

    Anna

    Par krēsliem pilnīgi piekrītu.Tie zilie ar augstām aizmugurēm... Pilnīgi nepiemēroti. Kad sēdi -kājas nav kur likt ja uz pretējā krēsla kāds sēž. Ja savelc zem sava sēdekļa, tad ātri notirpst. Kāda garuma cilvēkiem tie ir paredzēti? Ja mans garums ir 1.67 m un man ir par zemu kad sēžu. Arī mugurai neērti - pēc vienas stundas brauciena sāp mugura un spranda visu dienu...Un tas nav tikai gadījuma rakstura neērtības, bet uz darbu jābrauc katru dienu. Kad iepērk ko vajag piemērot mūsu iedzīvotāju auguma standartiem, ja tas tiešām tiek darīts cilvēku labā- nevis naudas norakstīšanai....
  • Māris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl