Sūdzību dēlis: “Top” veikala viltus atlaižu krāpšana! Tas ir prātam neaptverami, cik var šmaukt naudu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
“Top” veikala viltus atlaižu krāpšana! Tas ir prātam neaptverami, cik var šmaukt naudu
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! Gribu sūdzēties par Smiltenes nov. “Mini Top” veikalu. Gribēju nopirkt 2 “Almas” 1 l pienus, kur bija atlaide 0,65 par vienu, beigās pie kases rādās, ka viens maksā 0,85. Pārdevējām saku, ka tur tādas cenas nemaz nav, tā pasaka, kā “nevar būt”, sekoju skatos, kā ātri izrauj akcijas lapiņu un pēc tam, pārrēķina vēl uz mistiskiem 0,69 centiem.

Bet pats galvenais jau ir, ka akcijas lapā vispār nav tā piena. Tad īsti nav saprotams, kāda tad tam pienam īstā cena vispār ir? Tas ir prātam neaptverams, cik tajā veikalā var šmaukt naudu.

Teikts jau ir neskaitāmu reižu, bet nu tas nav izturams.”

Iesūtīja: Ivo