Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Tas nav pretlikumīgi, taču Lāčplēša dienā īpaši aizvainojoši!
Foto: Bez tabu skatītāja

“Esmu Pļavnieku mikrorajona iedzīvotāja un jau vairāk nekā mēnesi var redzēt, ka kāda Jasumuižas ielas 16. nama 7. stāvā pie loga ir uzstādīts karoga masts, kurā ir izkārts Krievijas karogs.

Pārskatot Latvijas likumdošanu, es tomēr saprotu, ka tā tas nevarētu būt. Man kā Latvijas patriotei, tas ir nepieņemami. Vai Jūs lūdzu varētu palīdzēt noskaidrot šo situāciju!

Pielikumā pievienoju bildes. Bildes ir uzņemtas pirms mēneša, bet karogs aizvien tur plīvo.”

Iesniedzējs: Zaiga B.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Gunta Griniņa
  +12 +12 0

  Gunta Griniņa

  Krievi jau sen ņirgājas par mums,bet mūsu augstākstāvošie neliekas ne zinis,ja tas būtu noticis krievu okupācijas laikā,kāds sen jau atrastos tālu aiz polārā loka.Kāpēc latvieši ir tik iecietīgi,tik pakalpīgi un paklausīgi.
 • Vimba
 • SO.
  +8 +7 -1

  SO.

  Kas Rīgā aizliegs svešas valsts karogu-taču ne Jūsu ievēlētais mērs.Viņš Jūs nopērk ar bezmaksas transportu, par ko maksājam mēs visa Latvijas tauta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl