Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Taksisti sašutuši par nepārdomāto sistēmu Vecrīgā
Foto: Google.com

Labdien! Atkal par taksometru tēmu. Es pats strādāju par taksistu un līdz ar to redzu Rīgas domes netaisnību, jeb savādo rīcību uzliekot 300 eiro maksu par braukšanu pa un līdz Vecrīgai. Pirmais jautājums ir šāds: ja taksometru uzņēmumā ir, teiksim, 20 mašīnas – par šo skaitu ir jāmaksā viena summa (300 eiro), bet ja uzņēmumā ir trīs mašīnas, tad kāpēc par šo daudzumu ir jāmaksā tik pat. Un otrs jautājums: ar šādu naudas sodu vajadzētu aplikt pilnīgi visus transportlīdzekļus, kas braukā pa centru, vai šajā gadījumā atrodas Vecrīgā. Jā, taksometrs pelna un maksā nodokļus, bet arī tramvajs pelna, ko nu? Haralds

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl