Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: Ziedoņdārzā saplīst braukājamā atrakcija brīdī, kad tēvs ar meitu rotaļājās uz tās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Sūdzību dēlis: Ziedoņdārzā saplīst braukājamā atrakcija brīdī, kad tēvs ar meitu rotaļājās uz tās!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Inese sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Vēlos ziņot par nedrošu atrakciju bērnu rotaļu laukumā Ziedoņdārzā. Nezinu tās precīzu nosaukumu, bet tā ir ķedes atrakcija, kur, sēžot uz ripas, pa trosi bērni vizinās uz priekšu un atpakaļ.

Šovakar, mūsu vakara pastaigas laikā, vīrs vizināja 2 gadus veco meitu un ķēde uzkrita viņam uz muguras. Labi gan, ka tā uzkrita vīram, nevis mūsu mazajai meitai uz galvas! Bail pat domāt, kas varēja notikt, ja meita būtu vizinājusies viena, bez tēta pieturēšanas.

Vai, kādas traumas varēja gūt puisēns, kurš pirms mums tur vizinājās lielā ātrumā, šūpojoties uz visām pusēm. Kurš ir atbildīgs par šo atrakciju drošību?

Atminos, ka vienreiz kāds tētis jau par šo jautājumu interesējās, un tad Ziedoņdārza administrācija atbildēja, ka atrakcijas tiekot regulāri pārbaudītas un ir drošas! Ļoti gribētos, lai tā būtu taisnība! Ar cieņu, Inese.”

Foto