Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
XS rotaļlietu veikalā Molā izskatās, ka ir izveidota “kreisā kase” un veikals nemaksā nodokļus!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Alise sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Pagājušajā sestdienā iegriezos XS rotaļlietu veikalā Molā, lai iegādātos bērniem dāvanas.

Izvēlējos divas preces, no kurām viena bija ar atlaidi. Pieejot pie kases, tiku uzreiz brīdināta, ka par preci, kurai ir atlaide, varu maksāt tikai skaidrā naudā.

Tad vēl nenojautu, kāpēc tā. Pēc tam, kad samaksāju, man tika izsniegta kvīts, bez numura, tātad “nederīga”. Tikai tad sapratu, ka tādā veidā veikals nemaksā nodokļus un ir izveidojis “kreiso kasi”.

Par preci, kurai pilna cena, bez problēmām norēķinājos ar karti un pretī man tika izsniegts pirkuma čeks. Ar cieņu Alise!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Zane
    +4 +4 0

    Zane

    Tā arī ir,kā raksta autore.Šī kvīts ir pielikums EKA čekam un bez čeka tas ir tikai papīra gabals.Derīgs TIKAI komplektā ar kasē izsistu čeku,kura numuru raksta augšā.Nu droši strādā,neko teikt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl