Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: vai kāds būtu gatavs par 150 eiro pirkt šādu rožu pušķi, kādu piegādāja zieduveikals.lv?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Sūdzību dēlis: vai kāds būtu gatavs par 150 eiro pirkt šādu rožu pušķi, kādu piegādāja zieduveikals.lv?
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Sandris sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien. Vēršos pie jums, lai jūs man palīdzētu. Pagājušajā nedēļā manai māsai bija kāzas! Gribēju viņu iepriecināt ar rozēm.

Pats dzīvoju Norvēģijā, un nebija iespējas man pašam tikt uz Latviju, tāpēc ziedus pasūtīju internetā. Biju gatavs maksāt vienalga cik, lai viņa būtu priecīga.

Izvēlējos 55 rozes par 150 eiro, 60 cm garas. Viss tiešām internetā izskatījās skaisti un fantastiski. Cerēju tiešām, ka mana māsa būs pārsteigta un laimīga. Viss bija super, kurjers laikā nogādāja un tās pasniedza.

Bet, vai kāds būtu gatavs pirkt tādu rožu pušķi, kādu viņi piegādāja?

Es tiešām maksāju par pušķi un rozēm, nevis par zariem. Viņiem zvanīju, viņi man pateica, ka bildēs izskatās citādāk nekā dzīvē.

Bet kāpēc tādas bildes liek internetā? Es taču arī nelieku internetā – pārdod jaunas mašīnas riepas un beigās pārdodu lietotas, vai tad cilvēki būs priecīgi?

Ko jūs man ieteiktu darīt, jo esmu tiešām neapmierināts ar tādām puķēm, un tas nav bijis pirmais gadījums ar to veikalu. Tieši tad, kad zvanīju viņiem – zieduveikals.lv un teicu, ka sūdzēšos tālāk, viņi ir nomainījuši bildes internetā.

Tas nav godīgi, tā ir cilvēku maldināšana. Maksāju naudu par to, kas ir, nevis kā beigās nav. Veikalā pirkšu dzeltenu džemperi un beigās atnāks zils, apēram tā tagad ir.

Pielikumā bildes: kāds pušķis izskatījās internetā un kādu saņēmu! Kad piezvanīju viņiem, viņi nomainīja bildi. Paldies jums! Ar cieņu Sandis!”

Foto