Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Sūdzību dēlis: Uzlūdz dāmas! Tiešām šiem māksliniekiem nav neērti ar šādu haltūru apceļot Latviju?
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Arianda sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Varbūt šī nav īsti sūdzība, drīzāk milzīga sašutuma izpaušana par koncertšovu – tā tas tiek reklamēts – Kungi uzlūdz dāmas.

Najauši pa radio dzirdēju reklāmu, ka notiek grandiozs koncerts kultūras pilī Ziemeļblāzma, kurā tādi augstas klases mākslinieki kā Ž. Siksna, G. Skrastiņš, A. Skuja, D. Porgants, A. Robežnieks un saksofonists R. Stašāns: Uzlūdz dāmas.

Man ļoti patīk baudīt pasākumus KP Ziemeļblāzma, līdz ar to bez ilgas domāšanas nolēmu – man tas ir jāredz …

Bet, cik nožēlojami bija skatīties un klausīties kā šie kungi UZ FONOGRAMMĀM izpildīja daudzu desmitu gadu vecas dziesmas! Zālē pārsvarā tiešām bija pieklājīga vecuma dāmas ar saviem kungiem.

Bet Skrastiņa kungs atļāvās padižoties ar seklu anekdoti, ka iepriekšējais koncerts noticis tikai dāmu sabiedrībā – Iļģuciema sieviešu cietumā.

Es domāju, ka katrs no šiem māksliniekiem varēja iemācīties kaut vienu jaunu dziesmu, koncerts būtu jau kādā kvalitātē. Vienīgi A. Robežnieks un Ž. Siksna dziesmas izpildīja mūsu valodā runājot “dzīvajā”.

Vai tiešām šiem māksliniekiem nav neērti ar šādu haltūru apceļot Latviju un saņemt par to atlīdzību? Ar cieņu Arianda!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • subis
  +3 +3 0

  subis

  Kāpēc neviens likums neaizsargā no tādas krāpšanas? Tieši tā,krāpšanas.Jo cilvēks iet uz koncertu,klausīties mākslinieku sniegumu,nevis ierakstu ar mutes plātīšanu,tātad haltūru.Prasīt naudu par tādu koncertu ir nelietīgi.Ar likumu būtu jānosaka un afišā vai reklāmā jānorāda,ka mākslinieku sniegumā tiks izmantota fonogramma un tad, kuri ies paši lai skatās,kā plāta muti,bet ja nav norādīts un tas notiek,būtu jāliek bargi naudas sodi.Tāpat rodas jautājums,cik no šiem koncertiem kungi samaksā valstij nodokļus?
 • Neatkariga Muzikas Producenta Grupa
  +2 +1 -1

  Neatkariga Muzikas Producenta Grupa

  Vai Bez Tabu skatītājai Ariandai var piemērot kādu soda mēru par nepatiesu informācijas sniegšanu? Baidos, ka nē! Ticiet man, zem šī skanīgā vārda slēpjas konkurentu greizsirdība /antireklāmas kampaņa / par šo fantastisko koncertšovu - "KUNGI UZLŪDZ DĀMAS"!
  VISI MĀKSLINIEKI UZSTĀJAS DZĪVAJĀ IZPILDĪJUMĀ!
 • subis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl