Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: tas, ka divus gadus maksā LMT par nomaksas ierīcēm, patiesībā nenozīmē, ka šīs iekārtas pieder Tev!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

49 komentāri
Sūdzību dēlis: tas, ka divus gadus maksā LMT par nomaksas ierīcēm, patiesībā nenozīmē, ka šīs iekārtas pieder Tev!
Ilustratīvs foto: LETA

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Zane sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Saskāros šodien ar pavisam nepatīkamu faktu, jau 2 gadus maksāju par nomaksas ierīcēm LMT, un nu ir tas brīdis, kad ir pēdējais maksājums, bet, pakonsultējoties ar salonu, noskaidroju, ka tas nenozīmē, ka šī iekārta pieder man.

Šis mistiskais “Atvērtais” līgums nozīmē, ka iekārta ir LMT īpašums, par kuru no šā brīža man nav jāmaksā vairs nomas maksa. Vai tiešām ir atļaujams maldināt cilvēkus šādi?

Jo pie līgumu slēgšanas neviens nemin, ka tas nav nomaksas, bet gan nomas līgums, kas reāli nekad nebeidzas (maksa tikai beidzas)!

Vai tā nav patērētāju maldināšana? Ar cieņu Zane!”