Sūdzību dēlis: SŪDZĪBU DĒLIS: pagājis vairāk nekā mēnesis, un savu paciņu no Ebay neesmu saņēmusi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
SŪDZĪBU DĒLIS: pagājis vairāk nekā mēnesis, un savu paciņu no Ebay neesmu saņēmusi!
Foto: Ekrānuzņēmums

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Sandra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Otrajā augustā pasūtīju paciņu no Ebay.com. Ļoti nopriecājos, kad ieraudzīju – pēc tracking number sūtījuma izsekošanas portālā pieejamās informācijas – paciņa jau 08.09. ir ieradusies Latvijā.

Gaidīju uzaicinājumu uz pastu, bet jau ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un paciņu neesmu saņēmusi. Mēģināju sazināties ar Latvijas Pasta Valmieras nodaļu, kurā man pasta darbiniece rupji atbildēja, ka šādu paciņu viņiem esot tūkstošiem un viņa nepārbaudīs, vai vienkārši nav noklīdis paziņojums.

Sūdzības.lv ir ļoti daudz sūdzību par Latvijas Pasta darbu – īpaši par nozaudētajām paciņām. Pielikumā pievienoju sūtījuma izsekošanas informāciju.

Pasts apgalvo, kad atbildību par paciņu uzņemas, tiklīdz tā nonāk Latvijā. Kā izpaužas Latvijas pasta atbildības uzņemšanās? Ar cieņu Sandra!”

Foto

Foto: Ekrānuzņēmums

Foto: Ekrānuzņēmums