Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Sūdzību dēlis: obligāti brīvprātīgie ziedojumi skolās un bērnudārzos!

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Artis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Obligāti brīvprātīgie ziedojumi skolās un bērnudārzos tiešām netiek vākti? Ar cieņu Artis!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Baiba
  +11 +11 0

  Baiba

  Bērnudārzam jānodrošina viss, kas attiecas uz mācību un kancelejas precēm. Par to nav vecākiem jāvāc nauda. Un, ja kāds liek par to maksāt, tad gan var sūdzēties. Savukārt viss kas neattiecas uz mācību procesu - piemēram, dāvaniņas bērna jubilejās, kādu saplēstu mantu nomaiņa smilšukastē vai jaunu iegāde - tam budžetā nauda NAV paredzēta. Pirms brēcat par 3 eiro, padomājiet, vai jūs tiešām nevēlaties, lai jūsu bērns saņem to dāvaniņu jubilejā arī grupiņā, vai spēlējas ar normālām, nesaplēstām, aktuālām mantām smilšu kastē? Pirms tam bērns gāja privātajā bd un tur tiešām par šo visu bija jau padomāts no bd puses - bet tur es arī maksāju 300 eiro mēnesī. Tagad pašvaldības bd šādām papildus lietām nav naudas, tāpēc neredzu neko sliktu, ja par šo parūpējas vecāki. Bet tas ir smieklīgi, ka ir daži, kuri uzskata, ka viss ir pieejams bez maksas un padzirdējis ziņās par to, ka bd naudu nedrīkst prasīt, tad nu kliedz pa visiem medijiem.
 • Baiba
  +9 +9 0

  Baiba

  Šeit labi redzams cik cilvēki mēs esam dažādi. Viens aktīvs viens pasīvs un cits vēl pukstētājs bet neko nedarītājs.
  Man gribas teikti tiem otrajiem un trešajiem nepārspīlējiet tik ļoti. Bērnu dārzos katrā grupiņā un arī skolas katrā klasē tiek izrunāts šis jautājums un ja ir kaut kas kas tevi neapmierina jautā tur nevis sēdi galvu nodūris un pēc tam sūti bildes uz Bez tabu. Es neaizstāvu nevienu iestādi bet zinu kādi ir daudzi vecāki. Sapulcē nevar ne vienu vārdu pateikt bet koridorā un epastos sūtīt mak tādas gudrības ka liekas vai tiešām? Tāpēc es novēlu katram vecākam būt aktīvam gan dārziņā gan skolā un tad šādu sūdzību nebūs jāsūta publiski.
 • mjau
  +8 +8 0

  mjau

  Koks ar diviem galiem.
  teorētiski naudu vākt nedrīkst BET -
  ar to, ko pagasts iedod - vienkārši NEPIETIEK - krāsas, zīmuļus , plastilīnu , papīru vajag vairāk. Ja gribam, lai mūsu bērniem tiek saglabāta iespēja zīmēt, līmēt, veidot, tad vai nu jātaisa kolektīvais iepirkums - tas sanāk lētāk, vai katram jāpērk savai atvasei ko nu vajag. Es principā neiebilstu pret kolektīvo iepirkumu, man nav žēl to 4 eiro, ko šogad iedevu darba materiālu iegādei. Tas ir tikai bērniem, nevajag būt tādiem kapeikp... sējiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl