Sūdzību dēlis: SŪDZĪBU DĒLIS: nogriezu šķēli RIMI maizes, bet izrādās, es nebiju pirmais, kurš mielojas ar to!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
SŪDZĪBU DĒLIS: nogriezu šķēli RIMI maizes, bet izrādās, es nebiju pirmais, kurš mielojas ar to!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Andris sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Rīts sākās kā ierasti labi! Brokastis galdā, un kā jau īstam latvietim brokastīs ir vajadzīga arī kāda maizes šķēle.

Dienas iepriekš Jelgavas RIMI nopirku SIA RIMI Saldskābmaizi. Zinot to, ka RIMI sevi pozicionē kā uzņēmumu, kam rūp klientu veselība un labsajūta. Var teikt, viss labākais pircējam.

Kad nogriezu šķēli, bija liels pārsteigums, jo es nebiju pirmais, kurš mielojas ar maizi. Mazs olbaltumvielu tārpiņš locījās aiz labpatikas.

Protams, kāds teiks, kas par niekiem, pastum malā un ēd tālāk, ne mazums kukaiņu un citu radījumu esam apēduši nezinot. Maize svaiga, paņēmu tikko iesaiņotu.

Žēl tārpiņa, kādas tik ciešanas tam nav nācies pārdzīvot – iemaisīšana baļļā, termiska apstrāde un citas tehnoloģiskas eksekūcijas. No RIMI puses tā ir dzīvnieku spīdzināšana.

Interesanti, kā SIA RIMI to komentētu. Ar cieņu Andris!”

Foto