Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: Mogo autoplacis apkrāpj un “iesmērē GRAUSTUS”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

146 komentāri
Sūdzību dēlis: Mogo autoplacis apkrāpj un “iesmērē GRAUSTUS”!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Ramona sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki, gribam padalīties ar mūsu pieredzi, iegādājoties auto kredītā no Mogo autoplača.

Iegādājāmies automašīnu BMW e46. Aplūkojām mašīnu un iepatikās, bet tad, kad auto jau bija mūsu un devāmies no Mogo plača uz CSDD, sākas problēmas! Pirmā problēma bija tāda, ka viena riepa bija caura, vai nezinām kas īsti, bet izgājām knapi apskati! Braucot mājup uz Lielvārdi no Rīgas, aiz tā paša plača, riepa vairs nebija braucama, bija jau diezgan vēls un vīrs palika Rīgā.

Mēģināja dabūt vietā jaunu riepu. Es steidzos pie bērniem, jo mazie bija jāliek gulēt un draudzenei pašai savi bērni, vīrs pat mājās ieradās ap 12 naktī.

Mašīna bija drausmīgā stāvoklī un vēl joprojām tāda ir, pa gadu mašīna nevar izpūt, apakšā visa ir izpuvusi, un mums par to tomēr vēl ir jāmaksā diezgan liela summa, bet vai nevar darīt ko lietas labā?

Jo mašīna mums vienkārši stāv, bail, ka neizkrītam cauri, mums tomēr ir bērni, tāpat uz veikalu vajag, pie ārsta vajag un uz darbu arī. Protams, no ārpuses mašīna super, bet kas darās apakšā, ir šausmīgi. Ceram, ka spēsiet palīdzēt. Paldies. Ar cieņu Ramona!”