Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Jūrmalas sabiedriskajā transportā biļešu neizsniegšana ir sistēma, kuru šoferi izmanto savtīgos nolūkos!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Jānis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Bieži sanāk izmantot Jūrmalas sabiedrisko transportu. Šoferi regulāri neizsniedz biļeti, vai izsniedz biļeti, kuru nav paņēmis cits pasažieris.

Par vienu biļeti tiek ņemta otreizēja samaksa. Šoferi visādi cenšas, lai neizsniegtu biļeti. Tā tiek iepriekš izsista un nolikta pie kases aparāta, bet daudzi pasažieri neņem savas biļetes un šoferi to izmanto savā labā, pārdodot tās otro reizi.

Ir autobusu vadītāji, kuri pat pārmet, kāpēc tiek gaidīta biļete. Biļešu neizsniegšana ir sistēma, kuru šoferi izmanto savtīgos nolūkos.

Jo kontroles praktiski neeksistē. Netiek maksāti nodokļi un tiek iekasēta naudu neizsitot čeku jeb autobusa biļeti. Ar cieņu Jānis!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Bieži esmu redzējusi, ka pasažieri neprasa vai nenem biļetes, un interesanti, ka tie, kuri regulāri brauc uz darbu.Kad nerentablās līnijas gatavojas slēgt, lielākie blāvēji.
 • ezez
  0 0 0

  ezez

  Īsti nav skaidrs, kāpēc sūdzība ir par šoferiem nevis pasažieriem. Ja man nedod biļeti es to obligāti pieprasu un vienmēr saņemot biļeti pārliecinos vai nav iedota biļete par mazāku summu (tuvāku pieturu) vai nulles biļete, tā ir bijis, tad pieprasu dot vietā riktīgo biļeti un nepīkstu. Pasažieris pats izvēlas un piekrīt, ka ir ar mieru biļeti neņemt. Protams, ir gadījumi, kad šoferis nicinoši izturas pret manu vēlmi būt godīgai, bet tā jau nav mana problēma, slikta karma būs viņam ne jau man, bet tā, ka šoferis piespiež ar varu braukt bez biļetes nav bijis un neticu, ka kādam citam tā ir bijis. Pasažieriem pašiem ir bišķi jāpadomā par savu attieksmi, nevar maksāt puscenu šoferim kabatā un neņemt biļeti un vēlāk brīnīties, kāpēc slēdz autobusu reisus, kā gan tos var neslēgt, ja oficiāli ar konkrēto autobusu uzrādās, ka ir braukuši 2 cilvēki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl