Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: Juglā blakus bērnu laukumam kopā ar dēlu bija jānoskatās uz nepatīkamu un tiešām pretīgu skatu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Sūdzību dēlis: Juglā blakus bērnu laukumam kopā ar dēlu bija jānoskatās uz nepatīkamu un tiešām pretīgu skatu!
Foto: Bez tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Kristīne sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Gribēju izteikt izmisumu par tramvaju galapunktu Juglā! Precīzāk, bērnu laukuma apkārtnē notiekošo.

Izcils, skaists bērnu laukums, bet turpat blakus ir atkritumu tvertne, kur regulāri pulcējas “bomži”, kuri tur ir iekārtojušies uz ilgu laiku un tur jau pastāvīgi uzturas!

Man viņi netraucētu, jo pati dzīvoju ar bērnu nedaudz tālāk, un viņi īsti nekad nav ietekmējuši mūsu pavadīto laiku tur, bet, kad šodien apmeklēju laukumu un bērns izbaudīja skraidīšanu pa apkārtni, es apstulbu!

Paldies dievam, mans dēls ir vēl tikai 1,4 gadus mazs un nesaprata, kas notiek! Vīrietis nostājies ar skatu pret laukumu, tieši pie koka un nokārto vajadzības tā, ka viss ir redzams un nekautrējas, īpaši nesteidzoties.

Ļoti nepatīkams, pretīgs skats! Laukumā uzturas arī bērni vieni paši, kuriem nav kāda no vecākiem, kas aizver viņiem acis.

Tiešām nekas personīgs pret šiem cilvēkiem, bet bērniem tā var būt ļoti liela trauma. Paldies un ceru, ka ir iespēja ko ietekmēt. Ar cieņu Kristīne!”

Foto