Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: Daugavpils centra poliklīnikā strādā ārsti, kuri vispār nesaprot latviski!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

47 komentāri
Sūdzību dēlis: Daugavpils centra poliklīnikā strādā ārsti, kuri vispār nesaprot latviski!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Aisma sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Daugavpils centra poliklīnikā strādā ārsti, kuri vispār nesaprot latviski, kur nu vēl par latviešu valodas runāšanu.

Aizejot pie dermatologa (Envers Aleksandrovičs), sāku ar viņu runāt latviski, jo ārstiem vismaz ir jāsaprot valsts valoda. Līdz ar to saņēmu pretī daudz pārmetumu, ka esot daugavpiliete neprotu un nesaprotu krievu valodu.

Šausmīgi aizsvilos, jo medicīnu krieviski ir grūti saprast. Tad, kāda velna pēc vispār man būtu jāmaksā par medicīnas pakalpojumu, ja nevaru saņemt, nedz normālu apskati, kur nu vēl saņemt konsultāciju! Ar cieņu Aisma!”