Sūdzību dēlis: Sūdzību dēlis: Cēsu Statoil šādi tiek izmantota invalīdiem paredzētā stāvvieta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Sūdzību dēlis: Cēsu Statoil šādi tiek izmantota invalīdiem paredzētā stāvvieta!
Foto: Bez tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Edgars sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Cēsīs, Statoil degvielas uzpildes stacijā, šādi tiek izmantota stāvvieta, kas paredzēta cilvēkiem ar kustību traucējumiem! Amizantākais ir tas, ka blakus degvielas uzpildes stacijai ir policijas iecirknis. Ar cieņu Edgars!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Dax
    +5 +5 0

    Dax

    Amizanti ir tas,ka šajā situācijā Edgars ir saskatījis briesmīgu vajadzību sūdzēties,tas nekas,ka blakus ir vesels tukšs laukums,kur var noparkoties pieci invalīdi.Redziet ,tieši te ir īslaicīgi nolikts kaut kāds celtniecības priekšmets,nu,nu Statoil.Bet nu,aleluja,defekts ir novērsts un Edgars var gulēt mierīgi.
    Jāsaka,Bez Tabu sūdzības paliek arvien interesantākas un interesantākas.
  • Bez Tabu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!