Sūdzību dēlis: SŪDZĪBU DĒLIS: bērnudārzā, tāpat kā pagājušajā gadā, vecākiem izsniedz lapu ar nepieciešamajām kancelejas precēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

51 komentārs
SŪDZĪBU DĒLIS: bērnudārzā, tāpat kā pagājušajā gadā, vecākiem izsniedz lapu ar nepieciešamajām kancelejas precēm!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Kristiāna sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Nesen lasīju internetā, ka pirmsskolas iestādes prasība pirkt kancelejas preces ir prettiesiska.

Šogad 266 PII (Pļavnieku ielā 4), tāpat kā pagājušajā gadā, ir izsniegta lapa ar kancelejas precēm, kuras manam bērnam būs nepieciešamas šajā mācību gadā.

Punkts par resnajiem zīmuļiem – šie resnie zīmuļi nemaksā kapeikas un tos nevar izzīmēt pa vienu gadu. Visiem vecākiem interesē, kur tad ir šie zīmuļi?

Vēl interesē, vai vecākiem ir tiesības iepazīties ar mācību plānu, ko ir apstiprinājusi Izglītības ministrija? Paldies – manam bērnam ir tiesības saņemt valsts apmaksātu pirmsskolas izglītību. Kā īsti ir? Ar cieņu Kristiāna!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja