Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
SŪDZĪBU DĒLIS: 11. tramvaja galapunkts. Pēc remontiem nav savāktas smiltis!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Vineta sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! 11.tramvaja galapunkts. PĒc remontiem nav savāktas smiltis. Kad pūš lielāks vējšs viss tiek virsū pasažieriem, kas gaida tramvaju. Ar cieņu, Vineta!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • 564634534
  +2 +2 0

  564634534

  tām smiltīm tur ir jābūt, tās laika gaitā iees spraugās, kas ir starp bruģi un nostiprinās to. bet nu, varēja tie slinķi pacensties un ar slotu saslaucīt tās smiltis spraugās.
 • Artūrs.
  +1 +1 0

  Artūrs.

  Sveiki BezTabu! Grigēju vērst visu uzmanību uz Bijušās Tekstiliānas fabrikas vietu. Kas atrodas Rīgā Torņkalnu un Vienības gatves krustojumā. Šobrīd tur notieks mājas demontāža tas ir ļoti labi. Bet ir viens bet. Vai ar būvgružiem drīkst aizbērt bedres kuras ir izveidojušas nojaucot 1 kārtu. Manuprāt jau nedrīkst, jo var redzēt ka dažviet būvgruži tiek slepti zem melnzemes.
  Droši vien kāds vēlas "sakārtot" vidi par kapeiku un pārdot par lielu naudu. Neapskaužu to pircēju, kas ieraudzīs ka jaizved tonāk būvgružu.
 • Inta
  +1 +1 0

  Inta

  3.martā Bite uz manu e-pastu atsūtīja anketu,kuru aizpildot ir iespējams laimēt telefonu.KĀPĒC UZVARĒTĀJI NETIEK PAZIŅOTI VIŅU MĀJAS LAPĀ,varbūt tie ir meli un neviens šo telefonu nedabūja?.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl