Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

171 komentārs
Strādājošiem cilvēkiem un studentiem sabiedriskajā transportā nekad nav kur sēdēt
Ilustratīvs foto: LETA

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Annija sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki. Vēlos paust nepatiku par to, ka strādājošiem cilvēkiem un studentiem sabiedriskajos transportos nekad nav kur sēdēt.

Pensionāri vienmēr visu ir okupējuši, un, ja nav, tad pamanās visus izdzīt no vietām, dažreiz pat grūstoties, apsaukājoties un sitot ar maisiņiem.

Es saprotu, ka viņi visu mūžu ir strādājuši, taču tajos laikos sabiedriskā transporta cenas nebija ne uz pusi tik lielas, tādēļ uzskatu, ka maksājošiem pasažieriem ir jābūt priekšrocībām.

Lūdzu, darīt kaut ko lietas labā. Ieteiktu varbūt pensionāriem aizliegt pārvietoties konkrētos laikos.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Studente1
  +34 +34 0

  Studente1

  Es personīgi cienu pensionārus un uzskatu,ka ir jālaiž apsēsties, bet tas viss atkarīgs no paša cilvēka. Ja cilvēks neko nelūdz, ir smaidīgs vai tiešām ar redzamām problēmām, es, protams,ka palaižu. Bet, ja babene sāk mani lamāt un kauties, tad pat savai pieturai gribas pabraukt garām,lai tik viņa apsēsties nedabū. Viss atkarīgs no cilvēka un to kāds viņš ir. Attieksme rada attieksmi, dārgie pensionāri!
 • Sandra
  +37 +34 -3

  Sandra

  Atbalstu domu,ka pensionāru bezmaksas e-talons darbotos no 10.00-16.00 un no 19.00-23.00
 • 1234567
  +31 +31 0

  1234567

  Man arī bija viena atgadījums.Es tai laikā biju stavokli 8 mēnesis un bija vasara,karsts.Mani palaida apsēsties vienā sieviete,jo redzēja kad ir grūti,kad pēkšņi viena pensionāre pagrūda mani malā un apsēdās.Sieviete uzrunāja sirmgalvi kad viņa taču man deva sēdēt uz ko pensionāre atbildēja,nekas lai pastāv,nav jau slimība.Tāds iespaids kad cilveciguma mūsos paliek ar vien mazāk.Redz taču kad cilvēkam ir grūti un ja es pagibtu vai slikti paliktu.Es arī piekrītu kad daudzi pensionāri ir nekaunīgi un pat ļoti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl