Sūdzību dēlis: Stāvot uz ceļa braucamās daļas un aizšķērsojot vienu pusi, kokvedējs veic baļķu uzkraušanu! Kam jāatbild par braucēju drošību?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Stāvot uz ceļa braucamās daļas un aizšķērsojot vienu pusi, kokvedējs veic baļķu uzkraušanu! Kam jāatbild par braucēju drošību?

“Labdien! Vēršos pie Jums ar lūgumu, jo īsti nezinu, pie kā vērsties šajā situācija.
Lieta šāda: jau kopš rudens mēnešiem Baldones apkaimē, proti, vispirms uz Baldones-Iecavas ceļa braucamās daļas, tagad uz Baldones-Daugmales ceļa braucamās daļas, darbus veic kokvedējs.

Tas ir, stāvot uz ceļa braucamās daļas, aizšķērsojot vienas puses braucamo daļu, kokvedējs veic baļķu uzkraušanu. Auto nav norobežots, tādējādi apdraud garām braucošās automašīnas, kur satiksme šobrīd ir ļoti intensīva un grūti pārredzama, jo daudzi brauc uz Riekstukalnu slēpot.

Protams, ka šajā sakarā rodas jautājums, mums ir jāmaksā ceļa nodoklis par auto ceļu uzturēšanu, ar šo gadu ir ieviesti jauni nodokļi (vinjetes komerctransportam), bet te kompānija, gūstot savus labumus, auto ceļu izmanto kā bāzes vietu baļķu iekraušanai, atvieglojot sev apstākļus krautuvju izveidei meža teritorijā, kur nevienam netiktu traucēta satiksme.

Ir skumji, ka tantiņām, tirgojot zeķes, ābolus u.c. pie auto ceļiem, liek maksāt nodokļus, bet te lielas kompānijas, izmantojot nodokļu maksātāju un valsts resursus, gūst sev labumu. Vai šāda rīcība ir akceptējama un pieļaujama un kam būtu jāatbild par autobraucēju drošību?”

Iesūtīja: Ilga

Foto