Sūdzību dēlis: Ss.lv aktīvi darbojas tirgoņi, kuri koncertbiļetes pārdod par 3 reizes augstāku cenu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Ss.lv aktīvi darbojas tirgoņi, kuri koncertbiļetes pārdod par 3 reizes augstāku cenu!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Diāna sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Es regulāri apmeklēju koncertus Arēnā Rīga, taču joprojām mani māc sašutums, ka pāris dienas pirms lielākiem koncertiem stāvbiļetes ir izpirktas un tālāk portālā ss.lv tās pārpircēji tirgo par divas vai pat trīs reizes augstāku cenu. Saprotu, ka Jūs nevarat ierobežot biļešu pirkšanu, bet vai tiešām nenotiek sadarbība tālāk ar VID vai Ekonomikas policiju, kuri šādu pārpircēju rīcību sodītu? Manuprāt, nav godīgi.

Pielikumā foto, pārpircējs ielika vienas biļetes cenu pa 85 EUR, bet pirka par 49 EUR. Kad viņam vaicāju, tas ir par abām biļetēm (?), viņš iesmējās un atbildēja – par veselu rindu… Man ir pieejama arī sarakste SMS ar šo cilvēku.
Pārējie tirgotāji diemžēl savus sludinājumus jau izņēma, bet bija arī tādi, kuri 49 EUR pirkto biļeti tirgoja par 100 EUR. Vai tas ir normāli? VID tvarsta tantiņas, kuras sava dārza ābolus tirgo, jo no pensijas zālēm nepietiek, taču šie gadījumi tā arī paliek bez ievērības… Ar cieņu Diāna!”